SKP Kometa Brno - home AKTUALITY 2021
1. 4. 2021
Lyžařská Kometa obhájila titul nejlepší oddíl České republiky
Vítězem Českého poháru oddílů v lyžování 2020/2021 je opět oddíl lyžování SKP Kometa Brno. Letos to bylo velmi napínavé do konce sezóny, ale obhájili jsme. Všem díky a velká gratulace.
Ondra vítěz soutěže "PÁD ROKU". Naštěstí bez následků
13. 8. 2021
S bolesí a zármutkem oznamujeme všem členům a sportovcům, že nás navždy opustil dlouholetý člen a funkcionář SKP Kometa Brno. PAVEL BENEŠ Rozloučení s Pavlem proběhne v rodinném kruhu.
29. 4. 2021
Každý ocení partnera, který ho dokáže podržet v jakékoliv situaci. Mezi ty naše patří i česká firma ISOLINE. více než 20 let pomáhá všem aktivním lidem žít zdravěji. V Isoline se rozhodli dělat věci jinak: s důrazem na kvalitní suroviny, dostupné ceny a ohleduplnost k přírodě. Najdete u nich jak účinné vitamíny, chutné tyčinky a drinky pro celou rodinu, tak i kvalitní proteiny a doplňky stravy přímo pro sportovce. Naprostým hitem jsou pak přírodní energy drinky, které vás povzbudí v těžkých chvílích a můžete je bez obav pít každý den. tedy chcete zvládnout náročnou směnu, posílit svou imunitu, vylepšit sportovní výkony nebo si zdravě pochutnat, v Isoline najdete spolehlivého partnera. Pro všechny příslušníky a zaměstnance Policie ČR, členy Unie tělovýchovných organizací Policie ČR a tedy i Sportovního klubu policie Kometa Brno jsme domluvili SLEVU 15 %. Stačí při nákupu zadat kód: unitop2021. Kompletní nabídku produktů Isoline najdete na www.isoline.cz
ISOLINE - SPOLEHLIVÝ PARŤÁK DO KAŽDÉ SITUACE
10. 9. 2021
STŘÍBRO Z HORSKÉHO PŮLMARATONU M UNITOP ČR PRO SOŇU SVOBODOVOU
9.9.2021 se konal šestý ročník mistrovství UNITOP ČR v horském půlmaratonu na tratích 21km a 10km. Reprezentantka našeho klubu získala stříbrnou medaili za druhé místo na trati 10 km. Na náročné lesní trati zaběhla čas 56 minut 03 sekund.
Vynikající úspěch “policejní veteránky” Ing. Dany Kuřčítkové
Velkou radost nám udělala v sobotním závodě 18.9.2021 v Brně na Veveří naše dlouholetá členka a předsedkyně oddílu jezdectví Ing. Dana Kuřitková. S koněm DARK SECRET LANDOS vybojovala první místo v náročném závodě Parkur S* na čas. Není to jenom jezdecký úspěch, ale i chovatelský, prakticky od hříběte vychovala DARKA k vítězství v soutěži S*. Gratulujeme
Oddíl lyžování už pilně trénuje na novou sezónu.
18.9. 2021
22. 10. 2021
Oddíl lyžování vyrazil v novém autobusku na ledovec trénovat na nadcházející sezónu. Po úspěšné obhajobě křišťálového poháru mistrů České republiky za rok 2021 je v letošním roce čeká tvrdá práce. Dozvěděli jsme se, že ostatní oddíly se chystají přerušit nám naši úspěšnou sérii vítězství. Doufáme, že nová sezóna přinese krásné souboje na sjezdevce a coronavirus nic nepokazí. Držíme palce !!!