SPORTOVNÍ KLUB POLICIE KOMETA BRNO
Sportovní projekty, Sportovního klubu policie Kometa Brno jsou realizovány za finanční podpory Magistrátu statutárního města Brna
ODDÍL KRASOJÍZDY
MISTROVSTVÍ ČR JUNIORŮ JEDNOTLIVCŮ A DVOJIC 2013
Závodníci SKP Kometa Brno vybojovali dva mistrovské tituly: Ondřej Hanzlíček - mistr ČR pro rok 2013 v kategorii jednotlivců Zuzana Kuchařová - Ondřej Hanzlíček -mistři ČR pro rok 2013 v kategorii smíšených dvojic. Zuzana Kuchařová, která letos vyhrávala přesvědčivě všechny závody, skončila v kategorii jednotlivkyň druhá. Nejobtížnější a nejvíce bodovaný :volný stoj na sedle se nepovedl a pád rozhodl o prvenství. Přesto si naši závodníci SKP Kometa Brno jako jediní vybojovali a zajistili start na Mistrovství Evropy juniorů,které se koná ve dnech 9.5. - 11.5.2013 ve švýcarském Altdorfu ve třech kategoriích. Po odjetí 7 kvalifikačních a nominačních závodů ,z nichž se 5 započítávalo do nominace na MEJ zajela Zuzana Kuchařová 5 nejlepších výsledků: 116,43 116,78 117,26 119,81 121,12 a součtem bodů 591,40 přesvědčivě vyhrála o 44,75 bodů nad druhou čs.reprezentantkou Adélou Přibylovou ze Stavebních strojů Němčice na Hané. Ondřej Hanzlíček si vybojoval start na MEJ v kategorii juniorů jednotlivců vítězstvím 5 kvalifikačních závodů nad Jaroslavem Vránou z Němčic o 22,77 bodů. Kategorii smíšených dvojic vyhráli Z.Kuchařová -O.Hanzlíček po kvalifikacích o 12,60 bodů nad dvojicí juniorů T.Kantor - O.Blažek z Petřvaldu a budou za ČR a naši SKP Kometa Brno obhajovat na MEJ bronzové medaile.